Menu
A+ A A-

ELF EVOLUTION 900 NF 5W-40 4L

Výrobce: ELF
Cena 1ks
Prodejní cena: 450 Kč

Popis produktu


Tento olej nahrazuje původní Elf Excellium NF 5W-40...!

Je syntetický motorový olej doporučený pro všechny benzínové (víceventilové, přeplňované s nebo bez katalyzátoru) a všechny naftové motory (přeplňované i nepřeplňované) osobních a lehkých užitkových vozidel, jež nejsou vybavena částicovými filtry.
Lze použít v motorech provozovaných při všech extrémních podmínkách (městský provoz, dálniční provoz...)
Je celoroční motorový olej určený pro všechny typy jízdy včetně provozu vozidla při max. výkonu a vysokých rychlostech.Tento motorový olej splňuje náročné požadavky výrobců vozidel na prodloužené servisní intervaly.
Syntetický motorový olej s výbornou ochranou motorových součástí, zejména rozvodového mechanismu. Velmi dobrá tepelná stabilita a oxidační odolnost eliminují degradaci oleje i při extrémních provozních podmínkách, doporučený olej pro přímé vstřikování paliva (podpora úspory paliva, umožňuje provoz při vyšších teplotách).
Účinné protioděrové a detergentně-dispersantní vlastnosti, výborné antioxidační a antikorozivní schopnosti splňující požadavky výrobců vozidel. Okamžité zaolejování motorových částí při studených startech zajišťuje dlouhodobou ochranu motoru. Optimální formulace splňuje požadavky výrobců vozidel, zajišťuje spolehlivé mazání a umožňuje prodloužené výměnné intervaly.
Je mísitelný se všemi motorovými oleji, které odpovídají specifikacím vydávaným výrobci automobilů. Vynikající výkonnost tohoto produktu však může být plně využita pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji.

Použití oleje motorový olej
Typ oleje syntetický
Specifikace ACEA A3/B4
Specifikace API SL/CF
Firemní normy MB-Approval 229.3, VW 502 00/505 00, Porsche A40
SAE 5W-40

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.

Přihlášení nebo Registrace