Menu
A+ A A-
Motorov___olej_L_4cb43daedff53.jpg

LIQUI MOLY TOP TEC 4300 5W-30 5L

Výrobce: LIQUI MOLY
Cena 1ks
Hodnota DPH 202 Kč
Prodejní cena: 1167 Kč

Popis produktu

Motorový olej LIQUI MOLY TOP TEC 4300 5W-30 5L

 

Popis:
Moderní lehkoběžný motorový olej špičkové třídy s nízkým obsahem popelovin, určený pro celoroční použití. Kombinace nekonvenčních základních olejů zhotovených syntetickou technologií ve spojení s nejnovějšími aditivy vytváří motorový olej se skvělou ochranou proti opotřebení, sníženou spotřebou oleje a paliva a s rychlým promazáním motoru. Mnozí výrobci vozidel požadují motorový olej této specifikace pro použití v motorech s filtry pevných částic (DPF) se zárukou zachování maximální životnosti těchto filtrů. Je možné realizovat předepsané lhůty výměny oleje dlouhé až 40.000 km. Olej se rovněž výborně hodí pro použití v osobních vodidlech s pohonem na plynová paliva (CNG/LPG).
Použití:
Optimální pro moderní dieselové a benzinové motory s víceventilovou technikou, přeplňováním turbodmychadlem s i bez chlazení plnícího vzduchu a pro motory s filtry pevných částic (DPF). Vedle použití v různých vozidlech značek Peugeot, Citroen, Honda, Toyota, Mazda a Fiat je možné olej používat i ve vozidlech dalších značek, ve kterých je předepsán olej této specifikace.
Specifikace / schválení:
ACEA A1-04/B1-04, A5-04/B5-04, C2-04; API SM/CF
Doporučeno pro specifikace:
LIQUI MOLY doporučuje tento olej speciálně pro následující výrobní značky vozidel, pro které je požadován olej této specifikace: Peugeot, Citroen (PSA) B71 2290, Honda, Toyota, Mazda, Fiat 9.5535 S1; ILSAC GF-3
Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.

Přihlášení nebo Registrace