Menu
A+ A A-

E-shop Autodíly AZ - nabídka

CASTROL EDGE TITANIUM FST PROFESSIONAL C4 5W-30 1L

Výrobce: CASTROL
Cena 1ks
Hodnota DPH 36 Kč
Prodejní cena: 208 Kč

Popis produktu

 

Popis:

Vývoj v technologii motorů vedl ke zvýšení výkonu a účinnosti motorů, což znamená, že současné motory pracují za těžších podmínek a vyšších pracovních tlaků než kdykoliv před tím. Jediná věc, která udržuje pohyblivé součástky motoru od sebe a brání kontaktu kov na kov, je právě olej. Takže je nutné, aby olej vytvářel dostatečně pevný mazací film, který si udrží svou pevnost po maximální dobu. Oleje řady Castrol EDGE jsou naší nejsilnější a nejpokrokovější řadou motorových olejů.

Oleje Castrol EDGE Professional jsou nyní certifikovány jako neutrální z hlediska CO2 dle nejvyšších globálních standardů. Technologie mikrofiltrace, která je posléze ověřována novou metodou optického měření částic zaručující absolutní konzistenci kvalitativních parametrů v každém vyprodukovaném litru oleje, je Vaší zárukou profesionální kvality.

Použití:

Castrol EDGE Professional C4 5W-30 je vhodný pro použití v benzinových a dieselových motorech osobních automobilů, kde výrobce předepisuje olej specifikace ACEA C4.

Castrol EDGE Professional C4 5W-30 je schválen a doporučen pro použití ve vozech, kde výrobce předepisuje motorový olej viskozitní třídy SAE 5W-30 a specifikace Renault RN 0720 nebo MB-Approval 226.51.

Výhody:

Castrol EDGE Professional C4 5W-30 poskytuje maximální výkonnost dnešním moderním motorům, které jsou konstruovány s minimálními tolerancemi součástek a které vyžadují motorový olej nízké viskozity s vysokou úrovní ochrany proti opotřebení.

- maximalizuje krátkodobou a dlouhodobou výkonnost motoru
- snižuje tvorbu úsad a tím pomáhá zlepšovat reakci motoru
- poskytuje nepřekonatelnou úroveň ochrany při široké škále provozních podmínek a teplot
- udržuje maximální výkon motoru i za náročných provozních podmínek
- zvyšuje účinnost motoru (nezávisle potvrzeno)


Specifikace - ACEA C4
Firemní normy - Renault RN 0720


 

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.

Přihlášení nebo Registrace