Menu
A+ A A-

E-shop Autodíly AZ - nabídka

CASTROL EDGE PROFESSIONAL BMW LL04 5W-30 1L

Výrobce: CASTROL
Cena 1ks
Sleva: 23 Kč
Hodnota DPH 39 Kč
Prodejní cena: 199 Kč

Popis produktu


Vývoj v technologii motorů vedl ke zvýšení výkonu a účinnosti motorů, což znamená, že současné motory pracují za těžších podmínek a vyšších pracovních tlaků než kdykoliv před tím. Jediná věc, která udržuje pohyblivé součástky motoru od sebe a brání kontaktu kov na kov, je právě olej. Takže je nutné, aby olej vytvářel dostatečně pevný mazací film, který si udrží svou pevnost po maximální dobu. Oleje řady Castrol EDGE jsou naší nejsilnější a nejpokrokovější řadou motorových olejů.

Oleje Castrol EDGE Professional jsou nyní certifikovány jako neutrální z hlediska CO2 dle nejvyšších globálních standardů. Technologie mikrofiltrace, která je posléze ověřována novou metodou optického měření částic zaručující absolutní konzistenci kvalitativních parametrů v každém vyprodukovaném litru oleje, je Vaší zárukou profesionální kvality.

Použití:

Castrol EDGE Professional LL04 5W-30 je vhodný pro použití v benzinových a dieselových motorech osobních automobilů, kde výrobce předepisuje olej viskozitní třídy SAE 5W-30 a specifikace ACEA C3, API SN anebo dřívější specifikace.

Castrol EDGE Professional LL04 5W-30 je schválen a doporučen pro použití ve vozech BMW, kde výrobce požaduje motorový olej viskozitní třídy SAE 5W-30 a specifikace BMW Longlife-04.

Výhody:

Castrol EDGE Professional A5 5W-30 poskytuje maximální výkonnost dnešním moderním motorům, které jsou konstruovány s minimálními tolerancemi součástek a které vyžadují motorový olej nízké viskozity s vysokou úrovní ochrany proti opotřebení.

- maximalizuje krátkodobou a dlouhodobou výkonnost motoru
- snižuje tvorbu úsad a tím pomáhá zlepšovat reakci motoru
- poskytuje nepřekonatelnou úroveň ochrany při široké škále provozních podmínek a teplot
- udržuje maximální výkon motoru i za náročných provozních podmínek
- zvyšuje účinnost motoru (nezávisle potvrzeno)


Specifikace - ACEA C3
Specifikace  - API SN/CF
Firemní normy - BMW LL04
SAE 5W-30Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.

Přihlášení nebo Registrace