Menu
A+ A A-
Kabinov___filtr__4f71d382a1f7a.jpg

Kabinový filtr Ford Transit

Výrobce: CORTECO
Cena 1ks
Prodejní cena: 168 Kč

Popis produktu

Kabinový filtr

 

FORD;TRANSIT autobus;2.2 TDCi;04.06-;63;85;2198
FORD;TRANSIT autobus;2.2 TDCi;04.06-;81;110;2198
FORD;TRANSIT autobus;2.2 TDCi;10.08-;85;115;2198
FORD;TRANSIT autobus;2.2 TDCi;04.06-;96;130;2198
FORD;TRANSIT autobus;2.2 TDCi;10.07-;103;140;2198
FORD;TRANSIT autobus;2.4 TDCi;04.06-;74;100;2402
FORD;TRANSIT autobus;2.4 TDCi;04.06-;85;115;2402
FORD;TRANSIT autobus;2.4 TDCi;04.06-;103;140;2402
FORD;TRANSIT autobus;2.4 TDCi pohon na 4 kola;11.06-;103;140;2402
FORD;TRANSIT autobus;3.2 TDCi;02.08-;147;200;3199
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.0  (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS);09.95-03.00;84;114;1998
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.0 CNG;06.94-03.00;84;114;1998
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS);08.94-03.00;51;69;2496
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.5 TD (EB_, ED_, ES_);08.94-06.00;55;75;2496
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL);07.94-03.00;56;76;2496
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS);01.95-03.00;63;85;2496
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS);07.94-03.00;74;100;2496
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS);08.97-03.00;85;116;2496
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.0;09.91-09.94;66;90;1993
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS);09.91-07.94;72;98;1994
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.9 i;01.91-;107;145;2935
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS);08.91-07.94;51;70;2496
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS);09.91-07.94;59;80;2496
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS);10.92-07.94;63;85;2496
FORD;TRANSIT autobus (E_ _);2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS);09.91-07.94;74;100;2496
FORD;TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _);2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_);08.00-05.06;55;75;1998
FORD;TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _);2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_);08.00-05.06;63;86;1998
FORD;TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _);2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_);08.00-05.06;74;100;1998
FORD;TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _);2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_);08.02-05.06;92;125;1998
FORD;TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _);2.3 16V [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_);08.00-05.06;107;146;2295
FORD;TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _);2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_);01.00-05.06;55;75;2402
FORD;TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _);2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_);01.00-05.06;66;90;2402
FORD;TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _);2.4 TDE;03.04-05.06;85;115;2402
FORD;TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _);2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_);01.00-05.06;88;120;2402
FORD;TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _);2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_);07.01-05.06;92;125;2402
FORD;TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _);2.4 TDCi;03.04-05.06;101;137;2402
FORD;TRANSIT karoserie;2.3 16V;04.06-;107;145;2295
FORD;TRANSIT karoserie;2.2 TDCi;04.06-;63;85;2198
FORD;TRANSIT karoserie;2.2 TDCi;04.06-;81;110;2198
FORD;TRANSIT karoserie;2.2 TDCi;10.08-;85;115;2198
FORD;TRANSIT karoserie;2.2 TDCi;04.06-;96;130;2198
FORD;TRANSIT karoserie;2.2 TDCi;10.07-;103;140;2198
FORD;TRANSIT karoserie;2.4 TDCi;04.06-;74;100;2402
FORD;TRANSIT karoserie;2.4 TDCi;04.06-;85;115;2402
FORD;TRANSIT karoserie;2.4 TDCi;04.06-;103;140;2402
FORD;TRANSIT karoserie;2.4 TDCi pohon na 4 kola;11.06-;103;140;2402
FORD;TRANSIT karoserie;3.2 TDCi;09.07-;147;200;3199
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.0;09.91-06.94;66;90;1993
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.0 i (EAL, EAS);09.91-06.94;72;98;1994
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.5 DI (EAL, EAS);05.91-06.94;51;70;2496
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.5 DI (EAS, EAL);05.91-06.94;59;80;2496
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.5 DI (EAL, EAS);10.92-06.94;63;85;2496
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.5 TD (EAS, EAL);05.91-06.94;74;101;2496
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.0  (EAL, EAS);06.94-03.00;84;114;1998
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.5 DI (EAL, EAS);06.94-03.00;51;69;2496
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.5 TD (EAS);10.98-03.00;55;75;2496
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.5 DI (EAL, EAS);06.94-03.00;56;76;2496
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.5 TD (EAL, EAS);06.94-03.00;63;85;2496
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.5 TDI (EAL, EAS);06.94-03.00;74;101;2496
FORD;TRANSIT karoserie (E_ _);2.5 DI (EAL, EAS);05.99-03.00;85;116;2496
FORD;TRANSIT karoserie (FA_ _);2.3 16V [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_);04.01-05.06;107;146;2295
FORD;TRANSIT karoserie (FA_ _);2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_);08.00-05.06;55;75;1998
FORD;TRANSIT karoserie (FA_ _);2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_);08.00-05.06;63;86;1998
FORD;TRANSIT karoserie (FA_ _);2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_);08.00-05.06;74;100;1998
FORD;TRANSIT karoserie (FA_ _);2.0 TDCi;08.02-05.06;92;125;1998
FORD;TRANSIT karoserie (FA_ _);2.4 DI [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_);01.00-05.06;55;75;2402
FORD;TRANSIT karoserie (FA_ _);2.4 DI (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_);01.00-05.06;66;90;2402
FORD;TRANSIT karoserie (FA_ _);2.4 TDE;03.04-05.06;85;115;2402
FORD;TRANSIT karoserie (FA_ _);2.4 DI [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_);01.00-05.06;88;120;2402
FORD;TRANSIT karoserie (FA_ _);2.4 TDE;07.01-05.06;92;125;2402
FORD;TRANSIT karoserie (FA_ _);2.4 TDCi;03.04-05.06;101;137;2402
FORD;TRANSIT valník/podvozek;2.3 16V;04.06-;107;145;2295
FORD;TRANSIT valník/podvozek;2.2 TDCi;04.06-;63;85;2198
FORD;TRANSIT valník/podvozek;2.2 TDCi;04.06-;81;110;2198
FORD;TRANSIT valník/podvozek;2.2 TDCi;10.08-;85;115;2198
FORD;TRANSIT valník/podvozek;2.2 TDCi;04.06-;96;130;2198
FORD;TRANSIT valník/podvozek;2.2 TDCi;10.07-;103;140;2198
FORD;TRANSIT valník/podvozek;2.4 TDCi;04.06-;74;100;2402
FORD;TRANSIT valník/podvozek;2.4 TDCi;04.06-;85;115;2402
FORD;TRANSIT valník/podvozek;2.4 TDCi;04.06-;103;140;2402
FORD;TRANSIT valník/podvozek;2.4 TDCi pohon na 4 kola;11.06-;103;140;2402
FORD;TRANSIT valník/podvozek;3.2 TDCi;09.07-;147;200;3199
FORD;TRANSIT valník/podvozek (E_ _);2.0  (EME/L/S, ENE/L/S);09.91-08.94;72;98;1994
FORD;TRANSIT valník/podvozek (E_ _);2.5 DI (EML/S, ENL/S);09.91-08.94;51;69;2496
FORD;TRANSIT valník/podvozek (E_ _);2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S);09.91-08.94;59;80;2496
FORD;TRANSIT valník/podvozek (E_ _);2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S);11.92-08.94;63;85;2496
FORD;TRANSIT valník/podvozek (E_ _);2.5 TD (EME/L/S, ENE/L);09.91-08.94;74;100;2496
FORD;TRANSIT valník/podvozek (E_ _);2.0  (EME/L/S, ENE/L/S);08.94-03.00;84;114;1998
FORD;TRANSIT valník/podvozek (E_ _);2.5 DI (EML/S, ENL/S);08.94-03.00;51;69;2496
FORD;TRANSIT valník/podvozek (E_ _);2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S);10.98-;55;75;2496
FORD;TRANSIT valník/podvozek (E_ _);2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S);08.94-03.00;56;76;2496
FORD;TRANSIT valník/podvozek (E_ _);2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S);08.94-03.00;63;85;2496
FORD;TRANSIT valník/podvozek (E_ _);2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S);08.94-03.00;74;101;2496
FORD;TRANSIT valník/podvozek (E_ _);2.5 DI (EML, ENE/L);05.99-03.00;85;116;2496
FORD;TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _);2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_);04.01-05.06;107;146;2295
FORD;TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _);2.0 DI (F_E_, F_F_);08.00-05.06;55;75;1998
FORD;TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _);2.0 DI (F_E_, F_F_);08.00-05.06;63;86;1998
FORD;TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _);2.0 DI (F_E_, F_F_);08.00-05.06;74;100;1998
FORD;TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _);2.0 TDCi (F_E_, F_F_);08.02-05.06;92;125;1998
FORD;TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _);2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_);01.00-05.06;55;75;2402
FORD;TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _);2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_);01.00-05.06;66;90;2402
FORD;TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _);2.4 TDE;03.04-05.06;85;115;2402
FORD;TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _);2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_);01.00-05.06;88;120;2402
FORD;TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _);2.4 TDE;07.01-05.06;92;125;2402
FORD;TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _);2.4 TDCi;03.04-05.06;101;137;2402

 

Technické parametry:
typ filtru filtr castic
vyska ( v mm ) 26,5 mm
délka (v mm) 355 mm
Sirka v mm 124 mm
Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.

Přihlášení nebo Registrace



Principy ochrany soukromí - zpracování souborů cookies

Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" a používáním našich stránek a e-shopu souhlasíte s užitím souborů cookies. Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání internetových stránek, zajištění správného fungování internetových stránek a zajištění komfortu užívání. Cookies mohou být použity také pro marketingové účely, prodej prostřednictvím třetích stran a pro přizpůsobení služeb individuálním potřebám uživatele.