Menu
A+ A A-

BREMBO

indexfffffff

Brembo vyrábí přes 30 milionů brzdových kotoučů ročně pro více než 30 automobilek včetně BMW, Ferrari, Mercedesu, Porsche a tří největších automobilek v USA. O nejvyšší kvalitě svědčí i výroba brzd pro Formuli 1.

Brembo je přední světovou společností v oblasti projektování, vývoje a výroby vysoce výkonných brzdových systémů a komponentů pro automobily, motocykly a průmyslové a komerční vozy na trhu originálního příslušenství, náhradních dílů a pro závody.

Od šedesátých let společnost Brembo soustředí veškeré své aktivity a odborné schopnosti na cíl, jímž je být jedním z významných globálních dodavatelů špičkových brzdových systémů. Během uplynulých čtyřiceti let byla tato výzva součástí vývoje společnosti v patnácti zemích světa.

Výzkum a vývoj zůstává pro společnost Brembo prioritou: společnost vždy usilovala o vynikající výsledky při vývoji nejmodernějších výrobků, přičemž neustále zvyšovala úroveň bezpečnosti celého brzdového systému. Společnost Brembo v současnosti věnuje 6 procent svých investic do oblasti výzkumu a vývoje, kde zaměstnává přes 350 odborníků.

Co se závodů týče, výrobky Brembo jsou nejen součásti vybavení nejrůznějších týmů F1, Indy, Nascar nebo v soutěžích rallye, ale rovněž většiny týmů účastnících se mistrovství světa silničních motocyklů. Nejlepší šampióni v závodech třídy Superbike, Enduro nebo v motokrosu spoléhají, že je brzdy Brembo bezpečně dovedou k vítězství.

Přihlášení nebo Registrace